Kā palielināt auto jaudu, izmantojot degvielas piedevas?

degvielas piedevas, jaudigaks un ekonomiskaks auto, lucas oil produkti, ieteikumi

Katrai automašīnai ir atšķirīga jauda. Pilnīgi jaunai mašīnai dzinēja zirgspēki būs tādi kā noteikts sākotnēji, bet ar laiku, braucot ar auto, tie samazinās. Ir daudz un dažādi iemesli, kāpēc zūd automašīnai jauda. Tā var samazināties strauji vai arī ne tik strauji, tas ir atkarīgs no tā, kādā stāvoklī tavs auto ir un cik regulāri tiek veiktas tā apkopes. Autovadītāji bieži prāto, kā palielināt auto jaudu un veiktspēju, un vai to iespējams paveikt, izmantojot automašīnām paradzētas piedevas?

Automašīnas ir ļoti dažādas, tāpēc ir būtiski pieminēt, ka ne visas ir vienlīdz ekonomiskas un jaudīgas. Tāpēc šajā rakstā Jums pastāstīsim par jaudas un veiktspējas uzlabošanu, kā arī par produktiem, ar kuru palīdzību panākt vēlamo rezultātu.

Ekonomisks auto

Degvielas patēriņš ir svarīgs faktors, kas ietekmē auto ekonomiskumu. Tas, kā automašīna tiek lietots un, kā ar to tiek braukts, nosaka tavu degvielas patēriņu. Ja tas tiek lietots pārsvarā pilsētā, tad patēriņš būs lielāks nekā, ja brauc garus ceļa posmus. Degvielas apstrādes līdzeklis Fuel Treatment, kas ir atrodams starp Lucas Oil produktiem, spēj samazināt degvielas patēriņu. Tas nodrošina degvielas pilnīgāku sadegšanu, tādējādi auto kļūst ekonomiskāks.

Tas ir pilnīgi normāli, ka autovadītāji, braucot ar savu transportlīdzekli, nevar iztikt bez tā remontēšanas. Tāpēc rezerves daļu pieejamība un cena arī ir svarīgs faktors. Ne visiem auto ir plašs rezerves daļu klāsts, un bieži vien arī cena par tām var būtiski atšķirties no citiem auto modeļiem. Auto marka par sevi pasaka, kādas varētu būt izmaksas, ja automobilis ir jāremontē. Un šeit arī parādās skats no auto remontēšanas puses, cik izdevīgi vai neizdevīgi tas ir, un cik daudz jūs ieekonomējat.

Kā palielināt auto jaudu, izmantojot degvielas apstrādes līdzekļus

Automašīnas dzinējs zaudē jaudu, ja tajā ir radusies kādā problēma vai traucējumi sistēmu darbībā. Lai to novērstu, ir jāveic regulāra auto apkope. Aizsērējis gaisa filtrs var būt viens no iemesliem, kāpēc ir jaudas zudumi. Ja gaisa filtrs netiek nomainīts regulāri, tad tas nespēj dzinēju apgādāt ar nepieciešamo gaisa padevi.

Iepriekš pieminētais degvielas apstrādes līdzeklis Fuel Treatment ne tikai samazina degvielas patēriņu, bet arī palielina dzinēja jaudu. Līdzeklis sniedz degvielas palielinātu jaudu, uzlabotu nobraukuma rādītāju un samazina izplūdes gāzu emisijas, pateicoties pilnīgākai degvielas sadegšanai.

Īpaši dīzeļdzinējiem ir izstrādāts līdzeklis Diesel Deep Clean no Lucas Oil, kas samazināta izmaksas un problēmu rašanos saistībā ar dīzeļdegvielas cieto daļiņu filtru. Tas nodrošina degvielas tīrāku sadegšanu, tādējādi samazinot mikrodaļiņu daudzumu, kas citādi varētu nonākt atgāzu izplūdes sistēmā un izraisīt “reģenerāciju”. Tas attīra arī daudzas filtrā nonākušās daļiņas. Līdzeklis ne tikai ļauj dzinējam darboties vieglāk zemākā temperatūrā, bet arī uzlabo paātrinājumu un novērš jaudas zudumus.

Veicot regulāru automašīnas apkopi ir iespējams novērst jaudas zudumus, kā arī labs risinājums, lai palielinātu dzinēja jaudu, ir degvielas piedevas. Tās nepilda tikai vienu funkciju, bet gan vairākas, kas ir vēl praktiskāk un tavs auto ripos vēl ilgi!