Kā sagatavot lauksaimniecības tehniku vasaras darbiem? Svarīgas nianses, kas jāzina katram

Lauksaimniecības tehnika. sagatavot lauksaimniecības tehniku vasaras darbiem?

Lauksaimniecības tehnoloģijas nemitīgi attīstās un progresē, tās kļūst arvien modernākas un parocīgākas lietošanā. Lai lauksaimniecības tehnika kalpotu efektīvi, tai ir nepieciešama ne tikai pareiza apkope un uzglabāšana, bet arī kvalitatīvas tehniskās smērvielas. Šajā rakstā Tu uzzināsi, kā pareizi sagatavot lauksaimniecības tehniku vasaras darbiem un kādas smērvielas izmantot!

Izmanto atbilstošu motoreļļu un eļļas piedevu, lai pagarinātu eļļas kalpošanas laiku

Ir būtiski izvēlēties traktortehnikas darba slodzei piemērotu motoreļļu, kas spēs ilgtermiņā veiksmīgi novērst motora metāla detaļu tiešu saskari, lai mazinātu berzi un nodilumu. Jāņem vērā, ka motoreļļas darba apstākļi ir ļoti smagi – augsts temperatūras spiediens un dažādas ķīmiskas reakcijas, šie faktori ietekmē eļļas viskozitāti un neatgriezeniski samazina tās efektivitāti. Tas nozīmē, ka eļļas maiņas lieljaudas traktortehnikai ir jāveic salīdzinoši bieži. Atbilstoši izvēlēta motoreļļa pasargās dzinēju no motora detaļu priekšlaicīga nodiluma. Ieskaties Lucas Oil motoreļļu piedāvājumā!

Izvēloties eļļu traktortehnikas motoram, iesakām ieskatīties tehniskajā rokasgrāmatā, kur būs norādīts, kādu motoreļļas veidu ir paredzējis ražotājs. Lai izvēlētā motoreļļa būtu pilnvērtīga un sniegtu vislabākos rezultātus, Lucas Oil iesaka izmantot arī Eļļas stabilizatoru. Šī piedeva pagarina motoreļļas kalpošanas laiku par 50%, samazina eļļas patēriņu, palielina eļļas spiedienu un motora jaudu. Šis ir viens no lieljaudas un augstas veiktspējas traktortehnikas īpašnieku iecienītākajiem līdzekļiem.

Aizkavē tehnikas remontu, izmantojot piedevu hidrauliskās sistēmas eļļai

Traktortehniku ar hidrauliskajām sistēmām nereti piemeklē dažādas problēmas, piemēram, noplūdes blīvējumos, detaļu priekšlaicīga nodilšana, paaugstināta darba temperatūra u.c. Lai atjaunotu hidrauliskās sistēmas šķidruma efektivitāti, Lucas Oil iesaka lietot Piedevu hidrauliskajai eļļai, kas paredzēta, lai novērstu noplūdes un uzlabotu hidraulisko spiedienu, kā arī novērstu daudz citu problēmu. Šī piedeva ir paredzēta gan kā risinājums vairumam ar hidraulisko sistēmu saistītām problēmām, gan kā profilaktisks līdzeklis traktortehnikas apkopei.

Pasargā metāla detaļas no priekšlaicīga nolietojuma ar smērvielām

Lauksaimniecības tehnikas apkopē ir svarīgi izmantot arī tehniskās ziedes un smērvielas. Regulāri izmantojot smērvielas uz vietām, kur notiek vislielākā metāla detaļu berze, var efektīvi izvairīties no tehnikas nolietojuma un palielināt tehnikas kalpošanas laiku. Iesakām izvēlēties tikai kvalitatīvus un pārbaudītus produktus, kas piemēroti smagiem darba apstākļiem, piemēram, Lucas Oil Smērvielu smagiem ekspluatācijas apstākļiem, kas ir ūdensdrošs produkts, kā arī kalpos četras reizes ilgāk par jebkuru parasto ziedi. Šī smērviela ir lieliska ar to, ka spēj izturēt augstas temperatūras iedarbību un saglabāt plastiskumu arī ļoti zemā temperatūrā. 

Sagatavot lauksaimniecības tehniku vasaras darbiem ir nozīmīgi, lai sasniegtu maksimālu tehnikas jaudu! Lauksaimniecības tehnikas izturība, darbības efektivitāte un degvielas patēriņš ir faktori, kas atkarīgi no ekspluatācijas apjomiem. Lai lauksaimniecības komplekso tehniku uzturētu nevainojamā darba kārtībā, tās apkopē iesakām izmantot tikai kvalitatīvas un slodzei piemērotas smērvielas. Atceries, ka smērvielas ir jebkuras tehnikas ilgmūžības atslēga, kas pasargās Tava agregāta galvenās detaļas no priekšlaicīga nodiluma! 

Eļļas un smērvielas industriālas tehnikas lietojumam vari iegādāties www.lucasoil.lv, kā arī pie kāda no Lucas Oil izplatītājiem vairāk nekā 45 tirdzniecības vietās visā Latvijā!