Degvielas piedevas: Kā tās var palīdzēt tavam auto?

degvielas piedevas, lucas oil produkti, ieteikumi

Degvielas piedevas, – lielākā daļa autovadītāju noteikti ir par tām dzirdējuši par, bet cik daudzi no viņiem tiešām zina, kas tās īsti ir un kādi ir ieguvumi no tām? Šajā rakstā esam apkopojuši galvenās lietas, ko der zināt par degvielas piedevām un to lietošanu.

Kas ir degvielas piedevas?

Šīs piedevas ir ķīmiski savienojumi, kas izstrādāti, lai uzlabotu mehānisko transportlīdzekļu degvielas kvalitāti un efektivitāti. Dažos gadījumos piedevas jau ir pievienotas degvielai, iegādājoties to DUS, bet citos gadījumos to pārdod kā atsevišķu produktu. Degvielas piedevu izmantošana degvielā ne tikai uzlabo degvielas sadegšanu, bet arī tīra visu degvielas sistēmu. Tās arī novērš dažādu mikrodaļiņu uzkrāšanos sistēmā un palīdz pagarināt eļļas kalpošanas laiku. Pateicoties šīm īpašībām, piedevas spēj pasargāt detaļas no korozijas, palielināt kompresijas pakāpi cilindros, samazināt degvielas patēriņu un novērst emulsijas veidošanos ar ūdeni degvielas sistēmā. 

Degvielas piedevu veidi

Degvielas stabilizatori – šie līdzekļi ir paredzēti, lai saglabātu degvielas efektivitāti ilgas uzglabāšanas periodā. Tās lieti noder, kad automašīnu plānots, piemēram, ieziemot vai nebraukt ar to ilgāku laika periodu. Degvielas stabilizatori novērš apgrūtinātu iedarbināšanu, ko izraisa degvielas dalīšanās un dzinēja korozija sezonas transportlīdzekļos, piemēram, laivās, kemperos, retro automobiļos, rallija auto u.c. 

Oktānskaitļa paaugstinātāji – šīs piedevas izmanto, lai uzlabotu degvielas kompresiju motorā pirms detonācijas. Tā rezultātā tiek palielināta transportlīdzekļa motora jauda, lai panāktu uzlabotu efektivitāti. Šie produkti palīdz arī samazināt kaitīgos izmešus, mazināt motora klaudzēšanu un pat palielināt motora jaudu. 

Degvielas inžektoru tīrītāji – līdzekļi, kas paredzēti, lai tīrītu un aizsargātu degvielas inžektorus no nogulsnēm, kas laika gaitā mēdz rasties un uzkrāties. Ja nogulsnes ir uzkrājušās, un inžektori nosprostoti, tad tie nespēj piegādāt tik daudz degvielas, cik nepieciešams, lai motors darbotos, kā nākas. Izmantojot inžektoru tīrītājus, no šīs problēmas ir iespējams izvairīties.

Antigēla dīzeļdegvielas piedevas – visbiežāk sastopamas ziemas dīzeļdegvielai, kuru sāk tirgot ziemas mēnešos degvielas uzpildes stacijās. Tā nodrošina dīzeļdegvielas šķidro agregātstāvokli, un neļauj tai sabiezēt ne bākā, ne visā degvielas sistēmā. 

Vai nepieciešams lietot degvielas piedevas?

Lietot šīs piedevas vai nē – tas ir atkarīgs no paša auto īpašnieka viedokļa par šiem līdzekļiem. Ir autobraucēji, kuri piedevas izmanto regulāri, bet ir arī tādi, kuri uz tām skatās ar šaubām. Lai arī viedokļi atšķiras, degvielas piedevas nekādu ļaunumu motoram nodarīt nevar. Tās tiek izstrādātas ar mērķi attīrīt un uzlabot degvielas sistēmas sniegumu. Katram ražotājam ir savi kritēriji, atbilstoši kuriem tas ražo šīs piedevas, tādēļ arī katra ražotāja produktu kvalitāte var būt atšķirīga.

Ja esi nolēmis lietot degvielas piedevas, vispirms iepazīsties ar pieejamo informāciju interneta resursos. Atrodi citu cilvēku ieteikumus un atsauksmes par šo piedevu ražotājiem, un izvēlies tiešām pārbaudītus un kvalitatīvus līdzekļus, uz kuriem var paļauties ilgtermiņā. 

Viens no šādiem ražotājiem ir Lucas Oil, kuru produktu klāstā ir atrodamas arī efektīvas degvielas piedevas. Lucas Oil produkti ir ražoti tikai no augstvērtīgām un kvalitatīvām izejvielām, lai katrs tā ražotais produkts spētu izpildīt tam noteiktās prasības un funkcijas. Lucas Oil izstrādājis kā oktānskaitļa paaugstinātāju un dīzeļdzinēju tīrīšanas līdzekli, tā arī degvielas apstrādes līdzekli un motora apstrādes līdzekli.

Pirms iegādājies un lieto kādu no degvielas sistēmas piedevu produktiem, noteikti izlasi produkta instrukciju!