Kvalitatīvi eļļošanas produkti motocikliem no Lucas Oil

Motocikla bilde ar tekstu - Kvalitatīvi eļļošanas produkti motocikliem no Lucas Oil

Lielākā daļa motociklu īpašnieku nereti izvēlas kvalitatīvākos produktus motociklu apkopes veikšanai. Efektīvi eļļošanas produkti motocikliem ir pieejami Lucas Oil, kas nodrošina maksimālu jaudu un kvalitāti. Šajā rakstā pastāstīsim par motocikliem paredzētajiem produktiem no Lucas Oil, kā arī to, kādēļ tie ir tik atzīti daudzu motobraucēju vidū visā pasaulē!

Lucas Oil motoreļļas motocikliem

Motociklu motori visbiežāk darbojas paaugstinātas slodzes apstākļos, tādēļ tiem nepieciešamas lielākai slodzei paredzētas motoreļļas. Šīm motoreļļām jāspēj mazināt motora slodzi un pasargāt motora detaļas no berzes ietekmes un priekšlaicīga nolietojuma. Taču vienlaikus motoreļļai jāspēj veicināt motora veiktspēju un pagarināt tā kalpošanas laiku. 

Šādam nolūkam Lucas Oil komanda ir izstrādājusi tādas sintētiskās motociklu motoreļļas kā High Performance Motorcycle Oil SAE 20W-50, SAE 10W-50, SAE 5W-30 un pussintētisko motociklu motoreļļu Semi-Synthetic Motorcycle Oil SAE 10W-40

Šīm motociklu motoreļļām piemīt visas vajadzīgās īpašības, kas nepieciešamas, lai nodrošinātu ideālu motora eļļošanu, aizsardzību, kā arī motocikla veiktspējas rādītāju uzlabošanu. Visas Lucas Oil izstrādātās motociklu motoreļļas ir testējuši motosportisti visā pasaulē. Tieši tāpēc droši varam apgalvot, ka tās spēs pildīt savas funkcijas arī ļoti augstas slodzes apstākļos. Kvalitatīvi eļļošanas produkti motocikliem ir nepieciešami ikkatram motobraucējam!

Lucas Oil motocikliem paredzētās smērvielas

Veicot motociklu apkopes, nedrīkst aizmirst arī par atbilstošu smērvielu izmantošanu dažādās motociklu detaļās, kustīgajos savienojumos un gultņos. Lucas Oil izstrādātās smērvielas spēj nodrošināt visas funkcijas, kas nepieciešamas motocikla apkopju veikšanai un pareizai motociklu detaļu darbībai. 

Lucas Oil piedāvā tādas smērvielas kā Red N Tacky Grease, X-Tra Heavy Duty Grease un White Lithium Grease, kas lieliski spēj pildīt visas smērvielām paredzētās funkcijas. Šīs smērvielas ir ražotas, lai izturētu smagus, pat ekstrēmus izmantošanas apstākļus, tādēļ tās būs ļoti noderīgas ne tikai bezrūpīgiem izbraucieniem ar motociklu, bet arī motosportā – sacensībās vai motokrosā. 

Vienlaikus izturot ļoti lielu slodzi, šīs smērvielas ir spējīgas darboties un pildīt savas funkcijas kā ļoti zemā, tā arī ļoti augstā temperatūrā, turklāt – tās ir ūdens izturīgas. Šīs īpašības ir svarīgas, piedaloties motosporta sacensībās vai ziemā pārvietojoties ar sniega motocikliem, jo nav jāuztraucas par to, ka smērvielas varētu zaudēt savas īpašības un pakļaut motocikla detaļas palielinātai berzei.

Lai parūpētos par motocikla ķēdes eļļošanu, iesakām izmēģināt Lucas Oil Chain Lube Aerosol. Šī ķēžu eļļa ir aerosola formā, tādēļ to ir īpaši viegli izmantot. Līdzeklis veidots tā, lai dziļi iesūktos ķēdes asītēs un buksēs. Tas darbojas kā rūsas un korozijas inhibitors, ir ūdensnecaurlaidīgs un nodrošina ķēdēm ilglaicīgi nevainojamu stāvokli un minimālu atslābšanu.

Lucas Oil motocikliem paredzētie tīrīšanas līdzekļi

Lai motocikls būtu ne tikai tehniski labā stāvoklī, bet arī vizuāli pievilcīgs, jāatceras laiku pa laikam to kārtīgi nomazgāt un sakopt. Šādam nolūkam var izmantot Lucas Oil Slick Mist sērijas produktus. Slick Mist Speed Wax lieliski noderēs, lai pēc motocikla mazgāšanas padarītu tā rāmja, bākas un pārējo metāla detaļu krāsu īpaši spīdīgu un tīru, vienlaikus pasargājot to no apkārtējo apstākļu negatīvās ietekmes. 

Tāpat veicot motocikla tīrīšanu darbus, noderīgs būs Slick Mist Interior Detailer, ar kura palīdzību iespējams tīrīt motocikla plastmasas detaļas. Šis līdzeklis ne tikai lieliski notīra tam paredzētās virsmas, bet arī tās atsvaidzina, pasargā no UV stariem un, pateicoties tā sastāvam, neatstāj uz virsmām taukainus nosēdumus, kas mēdz kļūt slideni.

Lucas Oil motociklu transmisijas eļļas

Līdzīgi kā ar motoreļļu, motocikliem ir nepieciešama arī transmisijas eļļa. Tā nodrošina motocikla transmisijas eļļošanu un detaļu aizsardzību. 

Lai šīs īpašības nodrošinātu, Lucas Oil komanda ir izstrādājuši sintētisko transmisijas eļļu Synthetic Transmission Oil 75W-140 V-Twin. Šī transmisijas eļļa nodrošina lielisku, klusu darbību ar minimālu nolietojumu un minimālu pretestību. Tā ir spējīga pildīt visas savas funkcijas pat tad, ja motocikls nemitīgi tiek pakļauts augstai slodzei un paaugstinātai darba temperatūrai. Šī sintētiskā transmisijas eļļa ir speciāli izstrādāta motocikliem, kurus darbina V veida divu cilindru motori, taču to var izmantot arī jebkurā lieljaudas vai augstas efektivitātes transmisijā. 

Lucas Oil motocikliem paredzētās degvielas un eļļas piedevas

Lai vēl vairāk uzlabotu motocikla veiktspēju, mehānisko stabilitāti un samazinātu detaļu nolietojumu, kopā ar motoreļļu un transmisijas eļļu, iesakām lietot arī eļļas piedevas un stabilizatorus. Izmantojot Lucas Oil Motorcycle Oil Stabilizer un Heavy Duty Oil Stabilizer kā piedevu katrā motoreļļas un transmisijas eļļas maiņā, iespējams samazināt eļļas un degvielas patēriņu, kā arī darba temperatūru mezglos, tajā pašā laikā palielināt motora jaudu un kalpošanas ilgumu.

Par jaudas rādītāju uzlabošanu var parūpēties arī izmantojot degvielas apstrādes līdzekļus un piedevas, piemēram, Complete Engine Treatment un Fuel Treatment. Šie līdzekļi izmantojami kā piedevas degvielai, kas attīra un eļļo degvielas sistēmu no bākas līdz pat sprauslām. Tie ne tikai samazina degvielas patēriņu un parūpējas par jaudas pieaugumu, bet arī pagarina degvielas sistēmas detaļu kalpošanas laiku.

Ja Tev ir svarīgs motocikla tehniskais un vizuālais stāvoklis un ja vēl neesi izmēģinājis Lucas Oil eļļošanas produktus motocikliem, iesakām tiem dot iespēju, jo mūsu piedāvājumā atrodami tikai augstākās kvalitātes eļļošanas produkti motocikliem! Tu būsi patīkami pārsteigts par šo produktu kvalitāti un darbības efektivitāti. Iespējams, būsi atradis savu jauno, mīļāko motociklu kopšanas un eļļošanas līdzekļu ražotāju!