Līdzekļi industriālajam transportam, tā veiktspējas uzlabošanai

lidzekli industrialajam transportam, lucas oil produkti, ieteikumi

Visiem, kuri ikdienā izmanto industriālo transportu ir svarīgi, lai tehnika ir darba kārtībā un gatava darbam jebkurā laikā. Vienlīdz svarīgi ir arī izmantot dažādus tai paredzētus eļļošanas līdzekļus un citus produktus, kas īpaši paredzēti šādam transporta veidam. Eļļošanas, to piedevu un dažādi smērvielu līdzekļi industriālajam transportam palīdz nodrošināt tehnikas kvalitatīvu darbību. Tirgū pieejami arī līdzekļi, kas spēj pat uzlabot šādu transportlīdzekļu veiktspēju, vai pat izvairīties no dažādām mehāniskām problēmām.

Hidraulikas līdzekļi industriālajam transportam

Industriālā transporta tehnika, paceļot piekabes vai manevrējot priekšējās dakšas un lāpstas, izmanto hidrauliskās sistēmas. Protams, šādām sistēmām ir jāizmanto tām speciāli paradzētas hidrauliskās eļļas. Lai šīs sistēmas darbotos vēl labāk, tirgū ir pieejamas hidrauliskās eļļas piedevas. Šādi hidraulikas līdzekļi industriālajam transportam pieejami arī no ražotāja Lucas Oil, piemēram, Hydraulic Oil Booster & Stop Leak. Šī piedeva spēj novērst hidraulikas sistēmas eļļas noplūdesun aizkavēt hidrauliskās sistēmas remontu nepieciešamību, samazināt uzkaršanu un pat pagarināt aprīkojuma ekspluatācijas ilgumu. Tieši šo iemeslu dēļ ir vērts apsvērt domu par minēto produktu izmantošanu.

Smērvielas un ziedes jebkādiem apstākļiem

Ir svarīgi, lai tehnikas kustīgie elementi būtu ieziesti ar atbilstošām ziedēm un smērvielām, kas palīdzēs izvairīties no detaļu nodiluma augstā spiediena dēļ. Ņemot vērā industriālā transporta darbības īpatnības, Lucas Oil ir izstrādājis arī dažādas smērvielas un ziedes, piemēram, Xtra Heavy Duty Grease, Red ‘n’ Tacky Grease un White Lithium Grease, kas lieliski tiek galā ar berzes un spiediena negatīvo iedarbību. Tās ideāli darbojas kā augstās, tā arī zemās temperatūrās, nezaudējot savas īpašības, un, kas ir ļoti svarīgi, – tās darbojas ļoti ilgu laiku un ir ūdensizturīgas. 

Eļļas stabilizatori smagiem darba apstākļiem

Līdzekļi industriālajam transportam, kas vēl vairāk uzlabo to darbības rādītājus, ir eļļas stabilizatori. Šie produkti lietojami gan kopā ar motoreļļu, gan ar transmisijas eļļu. Viens no šādiem produktiem ir Lucas Oil Heavy Duty Oil Stabilizer. Šis produkts izstrādāts, lai novērstu sausos startus un samazinātu berzes, kā arī karstuma ietekmi visu tipu dzinējos. Tas nodrošina motoreļļai augstāku eļļošanas spēju, samazinot eļļas patēriņu un motora darba temperatūru. Lietojot šo eļļas stabilizatoru transmisijas eļļā, tiek novērstas noplūdes, pazemināta darba temperatūra un pagarināts transmisijas eļļas kalpošanas laiks.

Izmantojot šos hidraulikas līdzekļus, ziedes un eļļas stabilizatorus katrā tehnikas apkopes reizē, tiks uzlabota tehnikas darbības kvalitāte, pagarināts tās darbības laiks, kā arī samazināta nepieciešamība pēc bieža remonta.