Lucas Oil kravas automašīnu eļļas

Balts kravas auto uz ceļa

Nav noslēpums, ka, lai izvairītos no negaidītiem remontdarbiem savai kravas automašīnai, ir nepieciešams savlaicīgi veikt kravas automašīnu eļļas nomaiņu. Kā arī smērvielu atjaunošanu vietās, kur tas nepieciešams, un izmantot papildu eļļošanas līdzekļus, lai pasargātu detaļas no nodiluma. Lielākajai daļai smago automašīnu darbs rit bez apstājas tieši tāpēc veikt kravas automašīnu eļļas nomaiņuir ļoti svarīgi. Vairāku desmitu tonnu smagās kravas, rada lielu slodzi automašīnas ritošajai daļai, transmisijai, dzinējam u.c.. Raksta turpinājumā lasi, kādus Lucas Oil produktus izvēlēties kravas automašīnai, lai izvairītos no detaļu priekšlaicīga nodiluma draudiem un virsbūves bojājumiem.

Kravas automašīnu transmisijas eļļas ar pretnolietojuma un pretberzes īpašībām

Vienmērīga ātrumu pārslēgšanās ir nozīmīga jebkuras kravas automašīnas īpašniekam. Neatkarīgi no tā, vai viņš vada mehānisko, pusautomātisko vai automātisko pārnesumkārbas automašīnu. Lai pārnesumkārba darbotos bez trokšņiem, grūdieniem vai vibrācijām, ir nepieciešams veikt kravas automašīnu transmisijas eļļas pārbaudi un nomaiņu. Jebkurš autovadītājs piekritīs, ka regulāra eļļas maiņa ir lētākais un vienkāršākais veids, kā pasargāt sava transportlīdzekļa pārnesumkārbu. Kā arī pasargāt no priekšlaicīgas detaļu nodilšanas, kas nereti saīsina arī saistīto detaļu kalpošanas laiku. 

Lucas Oil produktu klāstā, kas paredzēts tieši kravas automašīnām, ir pieejamas dažādas automātiskās un sintētiskās kravas automašīnu transmisijas eļļas un to piedevas. Kā viena no kravas automašīnu eļļām ir transmisijas eļļa, kas ir īpaši  izturīga augstā temperatūrā, vienlaikus saglabājot izcilu eļļošanas spēju, ir Sintētiskā transmisijas eļļa SAE 75W-140. Tā satur speciālas piedevas, kas ne tikai pastiprina eļļošanas spēju un samazina zobratu radīto troksni, bet arī pagarina gultņu kalpošanas laiku. Savukārt, ja Tavam kravas auto ir nepieciešama tiešām efektīva transmisijas eļļas, kas spēs ilgstoši izturēt maksimālu slodzi, tad izmēģini šo lieljaudas Transmisijas eļļa 80W-90. Tās sastāvā esošās speciālās piedevas palīdz ne tikai karstuma regulācijā, bet arī samazina nolietojumu un pretestību visās nozīmīgākajās komponentēs. Šādas īpašības nav raksturīgas parastajām transmisijas eļļām.

Smērvielas, kas pasargās detaļas augsta spiediena apstākļos

Kravas automašīnu eļļas, smērvielu trūkums, kas atrodas bultskrūvēs, gultņos, zobratos vai citās detaļu vietās var nākotnē izraisīt problēmas ar šo detaļu atskrūvēšanu un nomaiņu. Metāla detaļas ilgstoši esot sausā vidē un vienā pozīcijā ierūsēs un radīs liekas problēmas autovadītājam vai servisa mehāniķim. Iesakām izmantot Sarkano litija komplekso ziedi RED N TACKY GREASE, kas ir ūdensizturīga smērviela, kas pasargās no pārmērīgi augsta spiediena iedarbības, vienlaicīgi nodrošinot lielisku mehānisko stabilitāti. Smērviela X-TRA HEAVY DUTY GREASE būs lieliska opcija, ja transportlīdzeklim ir lielātruma gultņi. Tā ir īpaši pielāgota transportlīdzekļiem smagos ekspluatācijas apstākļos un tā ir stabilāka par citām līdzīga tipa litija ziedēm. 

Auto kopšanas un tīrīšanas līdzekļi 

Tīra un kopta automašīna ir katra autovadītāja prieks un acuraugs, tāpēc ir vērts nodrošināties ar kvalitatīviem auto kopšanas līdzekļiem, kas savu darbiņu paveiks ātri un efektīvi. Lucas Oil produktu klāstā ir pieejams auto virsbūves vasks SLICK MIST SPEED WAX. Tas ir polimēru krāsas pastiprinātājs, kas aizsargā un padara auto virsbūves krāsu spīdīgu. Tā sastāvā esošā īpaši izstrādātā formula nodrošina pilnīgu krāsas aizsardzību jau pēc pirmās lietošanas reizes. To ir viegli uzklāt un var lietot gan uz sausas, gan mitras virsmas. 

Nereti var gadīties tā, ka bremzēšanas laikā dzirdams nepatīkams troksnis. Šādā situācijā iespējamais cēlonis varētu būt uzkrātie putekļi un netīrumi bremžu sistēmā. Iesakām izmēģināt bremžu daļu tīrītāju BRAKE PARTS CLEANER AEROSOL, kas efektīvi attīrīs bremžu pretbloķēšanas sistēmu, kā arī disku un kluču bremzes. Iedarbīgs tīrīšanas aerosols, kas neatstāj nekādas atliekas! 

Savlaicīga apkope un nozīmīgāko eļļošanas līdzekļu nomaiņa ir garantēts veids, kā izvairīties no negaidītiem remontdarbiem savai kravas automašīnai. Tālbraucējiem svarīgs ir katrs nobrauktais kilometrs līdz galapunktam. Tādēļ, izvēloties eļļošanas līdzekļus savam kravas auto, tos primāri būtu jāvērtē pēc kvalitātes un efektivitātes rādītājiem. Plašāks Lucas Oil produktu klāsts ar kravas auto eļļām atrodams te mūsu mājaslapā