Produktu atgriešana

Pasūtīto produktu iespējams atgriezt un apmainīt pret jaunu, ja:

 • tā iepakojums ir bojāts;
 • tas neatbilst izvēlētā produkta izskatam un aprakstam;
 • tas nav atvērts, sazinoties ar Lucasoil pārstāvi, uzreiz pēc fakta konstatēšanas, neatverot pašu produktu;

  Interneta veikalā www.lucasoil.lv iegādātās preces, saskaņā ar LR MK noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” 19. punktu patērētājs* var atgriezt 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža. Taču, tai pat laikā jāņem vērā, ka LR Patērētāju aizsardzības likuma 12.panta vienpadsmitā daļa nosaka: “Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai.”
  Tāpēc lūdzam ņemt vērā, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā patērētājam ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, patērētājs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto un, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.Līdz ar to, SIA “FIENT-AB” patur tiesības celt pret patērētāju civilprasību tiesā, lai piedzītu nodarītos zaudējumus, kas saistīti ar preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos, tai skaitā gadījumos, ja prece netiek atgriezta tās oriģinālajā iepakojumā, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, piemēram, skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti. Gadījumos, kad ar preci iespējams iepazīties, tikai saplēšot vai kā citādi sabojājot preces oriģinālo iepakojumu, iepakojuma bojājums netiek ņemts par pamatu civilprasības celšanai pret patērētāju. Šādā gadījumā, lūdzam patērētāju saglabāt iepakojumu un atgriezt to kopā ar preci, tā kā uz iepakojuma ir norādīts preces sērijas numurs. Lai atteikuma tiesību izmantošana noritētu maksimāli ātri, lūdzam šāda veida precēm atvērt iepakojumu pēc iespējas rūpīgāk.Lai izmantotu atteikuma tiesības lūdzu sazinieties ar SIA “FIENT-AB”, tālrunis: 29117 845, e-pasts: info@lucasoil.lvNaudas atgriešanai lūgums rakstiski aizpildīt atteikuma veidlapu un nogādāt pakalpojumu sniedzējam ar e-pasta starpniecību.

  Atteikumu tiesību izmantošanas gadījumā, iemaksātā summa par preci tiek atgriezta norādītajā norēķinu kontā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no paziņojuma „Par atteikuma tiesību izmantošanu” saņemšanas dienas.

  Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā (tajā skaitā, iepakojuma pilnīgu un nevainojamu saglabāšanu).

  Atgriežamajai precei jābūt pilnā komplektā (jābūt visiem piederumiem, kas bija iepakojumā).

  Naudas atmaksas politika atgriežot preci. Mēs garantējam 30 dienu naudas atmaksas periodu. Ja izlem, ka pasūtītais produkts nav tas, ko vēlies, un produkta iepakojums vēl nav atvērts, pēc Tavas izvēles mēs varam Tev atgriezt naudu vai apmainīt produktu, kas līdzvērtīgs cenai, ko samaksāji par produktu.

  Produkta atgriešana vai apmaiņa, ja produkts nav lietots/atvērts. 30 dienu laikā Tev ir visas tiesības pasūtīto produktu atgriezt mums atpakaļ, ja iepakojums vēl nav atvērts, pēc Tavas izvēles mēs varam Tev atgriezt naudu vai apmainīt produktu, kas līdzvērtīgs cenai, ko samaksāji par produktu. Lai atgrieztu produktu, sazinies ar mums, atsūtot e-pastu uz info@lucasoil.lv, norādot pasūtījuma numuru un atgriešanas iemeslu. Mēs Tev atbildēsim ar apstiprinājumu, ka esam saņēmuši atgriešanas pieprasījumu, un nosūtīsim preču atgriešanas veidlapu un atgriešanas procesa numuru. Tev būs jāsedz visi izdevumi, kuri ir saistīti ar preču atgriešanu, un jāuzņemas pārvadājuma risks. Mēs varam palīdzēt noorganizēt preču atgriešanu, kas izmaksās ne dārgāk, kā mūsu standarta piegādes izmaksas. Kad saņemsim Tavu sūtījumu, sazināsimies ar Tevi par produkta maiņu vai naudas atgriešanu.

  Nepareizs, bojāts vai trūkstošs produkts? Mēs ļoti atvainojamies, ka esam pieļāvuši kļūdu. Gadījumā, ja esi saņēmis nepareizu vai bojātu produktu vai arī atradis citu kļūdu pasūtījumā, lūdzu, sazinies ar mums telefoniski vai sūti ziņu uz info@lucasoil.lv. Mēs labosim šo kļūdu cik ātri vien varēsim, un Tu vari būt drošs, ka saņemsi īsto produktu bez papildu samaksas.

  Ja prece bija iegādāta kampaņas laikā kopā ar kādu citu pielikto preci, tad ir jāatgriež pilns komplekts (t.i. visas preces).

  * – patērētājs — fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību