Eļļošanas līdzekļi un kādēļ tie būtu jālieto?

ellosanas lidzekli, lucas oil produkti, ieteikumi

LucasOil Products ir kompānija, kuru nodibināja 1989. gadā divi mērķtiecīgi cilvēki: Forests Lukass un viņa sieva Šarlote. Kompānija kopš dibināšanas dzīvo ar vienkāršu filozofiju- ražot tikai augstvērtīgākos eļļošanas līdzekļus, kas ir pieejami jebkurā vietā pasaulē. Pateicoties personīgajai pieredzei, LucasOil ražo tikai augstākās kvalitātes eļļas, smērvielas un piedevas, lai risinātu katras transportlīdzekļu grupas dažādās problēmas, tādējādi nostiprinot savu zīmolu un vārdu šajā tirgū. Kvalitatīvi eļļošanas līdzekļi un apmierināti klienti ir LucasOil galvenās prioritātes.

 

 

Pateicoties LucasOil centieniem uzlabot klientu dzīves, radot labākos produktus nozarēm, kuras nespēj apmierināt savas vajadzības ar citiem naftas produktiem, LucasOil ik gadu aiz sevis pulcina aizvien lielāku skaitu apmierinātu klientu, kas ir spējuši, pateicoties LucasOil produktu kvalitātei, atdzīvināt transportlīdzekļus pat ar 40 gadus vecu sirdi (jeb dzinēju), panākot jauna spēkrata cienīgus rādījumus. Tiesa, lai tranportlīdzeklis rūktu vēl šodien, par to ir jārūpējas visu tā pastāvēšanas laiku, un LucasOil produkti to palīdz efektīvi sasniegt. Eļļošanas līdzekļi, kā, piemēram, dzinēja bloķēšanas lubrikanti, kondicionieri, sintētiskās smērvielas uzlabo ne tikai motora darbību, bet arī palielina jaudu, samazina degvielas patēriņu, trokšņus, kaitīgo izmešu daudzumu, un kopumā krietni pagarina transportlīdzekļa kalpošanas laiku. Dzinēja kondicionieris efektīvi attīra arī ieplūdes kolektorus, vārstus, vizuļus un karburatoru. Turpretī dzinēja piedziņas eļļošanas līdzekļi palīdz pasargāt sadales vārpstas pacēlājus. Izmantojot LucasOil stabilizatorus, kā, piemēram, ‘’Heavy Duty oil stabilizer’’1, dzinējs pat ar lielu slodzi darbojas daudzreiz klusāk, eļļas stabilizatori ir daudzu klientu iemīļots produkts, jo tie palīdz samazināt berzi, dzinēja nodilumu, panāk augstāku eļļošanās pakāpi, tā samazinot temperatūru un pat degvielas patēriņu. Liecinieks LucasOil produktu kvalitātei Ričards More min: ‘’Šie produkti darbojas lieliski! Esmu kravas automašīnas šoferis un mans motors rūca kā pērkons, izmantoju LucasOil stabilizatoru, nobraucu 80’000 km, dzinējs darbojas lieliski un ir daudz klusāks. Agrāk mainīju eļļu ik pēc 16’000 km, tagad nelietoju gandrīz nemaz, pateicoties LucasOil produktiem.’’

 

 

 Ne tikai likvidē motora troksni, bet arī novērš noplūdes, noblīvē cilindrus, to visu var panākt ar LucasOil produktu palīdzību. Ar LucasOil dzinēju eļļas piedevām, kā klienti atklāti pauž, var panākt brīnumus:‘’ Mans auto sāka niķoties, ‘’klauvēja’’ pie aukstuma, patērēja ļoti daudz degvielas. Ar Lukas naftas stabilizatoru auto vairs neklauvēja pie aukstuma, arī ar ‘’Fuel Treatment’’ produkta palīdzību vairs nebija milzīgais degvielas patēriņš, nebija spiediena krituma. Es teiktu, ka LucasOil produkti: ‘’Heavy Duty oil stabilizer’’ un ‘’Fuel Treatment’’ vismaz manā ziņā ir īstais darījums’’, tā Filips Mucenieks. Tikmēr Toms LucasOil eļļas piedevas un produktus ir ieteicis visiem saviem tuviniekiem :‘’Noteikti iesaku visiem, ko pazīstu! Esmu sajūsmā par LucasOil produktiem, eļļas stabilizators ’Heavy Duty oil stabilizer’’ ir fenomenāls, lietoju to pie katras eļļas maiņas reizes, esmu ieteicis radiem un arī viņi novērtē produktu kvalitāti!’’ LucasOil eļļas piedevas tiek izstrādātas pēc visaugstākajiem kvalitātes standartiem, tie ir paredzēti, lai kondicionētu blīvējumus, novērstu noplūdes, palielinātu eļļošanas spēju motoreļļai, samazinātu detonācijas troksni, kā arī dūmu un izmešu daudzumu. Piedevas ir lielisks palīgs kompresijai, arī motors samazina berzi, strādājot pat zemākā temperatūrā, līdz ar to, tas viss ļoti būtiski ietekmē arī eļļas lietošanas laiku un kvalitāti, ilgāk saglabājot eļļu tīru. Motors ir aizsargāts, neatkarīgi, vai ārā ir auksts vai karsts laiks.

 

 

LucasOil produktu līnija ir plaša un rēķinoties ar transportlīdzekļu grupu dažādajām problēmām, izstrādāti kā motocikliem, tā ūdens transportiem, vieglajiem tranportlīdzekļiem un pat smagajām tehnikām, palīdzot ikvienam. Plaši izmantoti tiek visi LucasOil eļļošanas līdzekļi un pārējie produkti, sākot ar ‘’Transmission Fix’’2, kas tiek izmantots automātiskajām pārnesumkārbām, palielinot pārnesumu vieglumu, turpinot ar ‘’Power Steering Stop Leak’’, kas novērš noplūdi stūres mehānismā, pilnībā novēršot arī zobratu problēmas, kas ir tūlītējas un ilgstoši paliekošas. ‘’X-TRA Heavy Duty Grease’’3 ir produkts, kas paredzēts lieljaudas transportam, lauksaimniecības un rūpniecības tehnikām, nodrošinot augstu izturību gultņiem, nodrošinot stabilu temperatūru, sniedzot izcilu kvalitāti kā augstā, tā zemā temperatūrā. Viens no biežāk pirktajiem produktiem ir ‘’Fuel Treatment’’4, kas palielina enerģiju un degvielas nobraukumu, kā arī samazina izplūdes gāzu emisiju daudzumu, paredzēts izmantot visām degvielām, gan dīzeļdegvielai, gan benzīnam. Produkts attīra un ieeļļo karburatoru, un injektorus, pagarinot sūkņa kalpošanas laiku, nodrošinot arī lielāku jaudu, bet – mazāku degvielas patēriņu. Pieprasīts ir arī ‘’ Lucas Complete Engine Processment’’, kas ir produkts ar unikālu formulu, kas tīra un eļļo vairākas transportlīdzekļa sistēmas. Pievienojot to degvielai, tā notīra un ieeļļo visas sastāvdaļas no tvertnes līdz baloniem, tīra dzinēju un veido aizsargbarjeru pret karstumu un berzi, uzlabojot eļļas plūsmu aukstā laikā, pagarinot arī eļļas kalpošanas laiku. Tiem, kas vēlas apturēt noplūdi dzinējos, palīdzēs ‘’ Lucas Engine Oil Stop Leak’’, kam ir specifisks bāzes krājums paredzēts tieši šim darbam. Augsta nobraukuma eļļas stabilizators, kas plaši tiek izmantots pārnesuma kārbas uzturēšanai ir ‘’Lucas High Mileage Oil stabilizer’’. Ar ‘’Low viscosity stabilizer’’ var panākt gan motora, gan transportlīdzekļa dzīves ilguma pieaugumu. Pateicoties produktu kvalitātes pārbaudēm un LucasOil dibinātāju pieredzei, mērķtiecībai radīt kaut ko, kas iekaros visu pasauli izcilās kvalitātes dēļ, apmierinot tās lietotājus, šo produktu īpašības var palīdzēt gan samazināt – nodilumu, patēriņu, daudzumu, gan pagarināt – kilometrāžu, darba mūžu, apmierinātu klientu pulku. Par LucasOil runā ne tikai dibinātāji, produktu ražotāji, bet arī klienti, kas iesaka šos produktus saviem tuviniekiem un draugiem, un galvenais – transportlīdzekļi, un to skaits, kas atkal spēj rūkt kā jauni, un ne mazāk svarīgi, pat izglābti no utilizācijas.

 

 

LucasOil veiksmes stāsta pamatā ir smags darbs un nelokāma apņemšanās, ražojot nepārspējamu produktu rindu, panākot klientu vajadzību un vēlmju apmierināšanu. Šī panākumu formula turpina virzīt LucasOil un tā produktus tālāk pasaulē, pieaugot apmierinātu klientu apmēriem un dzīvotspējīgiem transportlīdzekļiem ik gadu.


Kompānija Fient – AB OÜ – oficiālais “Lucas Oil Products” izplatītājs Baltijas valstīs piedāvā

augstākās kvalitātes un plaša spektra motoreļļas, transmisiju eļļas, eļļu un degvielu piedevas, kas spēj atrisināt ar eļļošanu saistītās mehāniskās problēmas un no jauna atdzīvināt klientu transportlīdzekļus.

Tieši ar to ir pazīstami LucasOil Products ASV un visā pasaulē!