Cetānskaitļa palielinātājs / LUCAS OIL Cetane Power Booster

17,53

17,53

GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS

  • Palielina cetānskaitļa vērtību par 6 pakāpēm.
  • Neatkarīgā laboratorijā veicot testēšanu salīdzinājumā ar neapstrādātu degvielu ASTM D975, samazināja nolietojumu par vairāk nekā 27%, kas atbilst ASTM D975 robežām.
  • Satur dīzeļdegvielas tīrības uzturēšanas devas mazgāšanas līdzekli, kas novērš piededžu veidošanos smidzinātājos un regulāras lietošanas gadījumā attīra smidzinātājus. Pēdējos gados sakarā ar ļoti zema sēra satura dīzeļdegvielas izmantošanu un augstspiediena akumulējošās degvielas sistēmas dīzeļdegvielas iesmidzināšanu problēmas rada arī smidzinātāju iekšējie nosēdumi. “Lucas” cetānskaitļa palielinātāja regulāra izmantošana pasargās arī no šī jaunā nosēdumu veida.
Pasūtīt internetveikalā ellaspiedevas.lv

Apraksts

“Lucas” cetānskaitļa palielinātājs ir dīzeļdegvielas piedeva, kas satur efektīvus motora augstspiediena degvielas iesmidzināšanas sūkņa eļļošanas līdzekļus. Nodrošina tīrākas izplūdes gāzes, ilgāku filtra kalpošanas laiku, vieglāku iedarbināšanu un vienmērīgāku darbību tukšgaitā, kā arī lielāku jaudu, lielāku nobraukumu un ilgāku motora ekspluatāciju. Pievieno dīzeļdegvielai vairāk vajadzīgo tīrīšanas un eļļošanas līdzekļu un samazina bezpiedevu dīzeļdegvielas nolietojumu par vairāk nekā 27%. Uztur maksimumjaudu, samazinot smidzinātāja koksēšanu un iekšējos smidzinātāja nosēdumus. Eļļo gredzenus un cilindrus, pagarinot motora kalpošanas laiku.

LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI

473 ml pudele – var apstrādāt 227 litrus degvielas. Lielāka daudzuma izmantošana nekaitē.
1,89 l pudele – var apstrādāt 946 litrus degvielas. Lielāka daudzuma izmantošana nekaitē.

Tehniskā datu lapa

Etiķete 473 ml

Etiķete 1,89 l

Papildu informācija

Tilpums

473ml, 1.89L