Kā uzlabot motocikla jaudu un veiktspēju?

motocikls, motociklu jaudas uzlabosana, ieteikumi

Nav noslēpums, ka, iegādājoties motociklu, vienmēr rodas vēlme kaut ko uzlabot, lai izmainītu tā izskatu un veiktspēju uz labo pusi. Neskatoties uz to, vai tie ir papildus lukturi vai lielāks vējstikls, gandarījums ir pēc katra veiktā uzlabojuma. Taču – kā ir ar motocikla jaudu? Arī to var uzlabot, un motobraucēji to visbiežāk arī dara. Uzlabojumus veic ar mērķi palielināt motocikla jaudu, uzlabot tā skaņu, ātrumu u.c. Motociklu entuziastiem esam apkopojuši 5 padomus un veidus, kā uzlabot motocikla jaudu!

Kā uzlabot motocikla jaudu ar gaisa filtru palīdzību?

Gaisa ieplūdes sistēmas uzlabošana ir lētākais veids, kā uzlabot motocikla jaudu. Ir daudz un dažādu ražotāju un formu gaisa filtri, kas spēj uzlabot gaisa ieplūšanu motorā pat par 50%, salīdzinājumā ar oriģinālo gaisa filtru. Šis uzlabojums var jūtami palielināt degvielas patēriņu. Pirms to iegādājies, ir vēlams iegūt papildus informāciju par konkrēto gaisa filtru, tā specifiku un iedarbību uz attiecīgo motociklu. Neievācot nepieciešamo informāciju var gadīties, ka, uzlabojot gaisa ieplūdes sistēmu, būs jāuzlabo arī citas motora sistēmas. Lietojot uzlabotus gaisa filtrus, ieteicams arī izmantot augstas kvalitātes gaisa filtru eļļu. Pārbaudīts un efektīvs produkts filtru eļļošanai ir Lucas Oil Motociklu gaisa filtru eļļa, kas papildus uzlabo gaisa plūsmu, viegli iesūcas filtrā un lieliski bloķē ūdens iekļūšanu dziļāk ieplūdes sistēmā.

Kā uzlabot motocikla jaudu ar izplūdes sistēmas uzlabojumiem?

Izplūdes sistēma ir visizplatītākais motociklu uzlabojums, kas iet roku rokā ar ieplūdes sistēmas uzlabojumiem. Oriģinālajiem izpūtējiem jāievēro izplūdes emisiju normas, decibelu normas un citas, kas gadījumos, ja esi uzlabojis motocikla ieplūdes sistēmu, neļauj Tev sasniegt tādus rezultātus, ko ir iespējams sasniegt, uzlabojot arī izplūdes sistēmu. Uzlabotas izplūdes sistēmas izskatās labāk, skan labāk, kā arī ļauj motoram elpot efektīvāk, palielinot tā jaudu un sniegumu.

Kā uzlabot motocikla jaudu ar degvielas filtru palīdzību?

Degvielas filtri attīra degvielu, pirms tā nokļūst dzinējā, ļaujot degvielai efektīvāk sadegt. Pērkot augstas kvalitātes filtrus un regulāri tos mainot, dzinējs būs tīrs, un uzlabosies tā veiktspēja. Kopā ar augstākas kvalitātes degvielas filtriem, ieteicams izmantot augstākas kvalitātes degvielu, kurai ir lielāks oktānskaitlis.

Kā uzlabot motocikla jaudu ar aizdedzes sistēmas uzlabojumiem?

Uzlabota vai jauna aizdedzes sistēma spēj palielināt Tava motocikla jaudu. Pirms šāda uzlabojuma veikšanas, iesakām kārtīgi iepazīties ar pieejamo informāciju – vai nu ražotāja sniegto, vai interesējoties pie kāda cita profesionāļa, kurš varēs ieteikt, kā šādu uzlabojumu veikt pareizi. Aizdedzes sistēmas uzlabojumi var paātrināt degvielas detonācijas laikus, kā arī uzlabot gāzes droseles reakciju uz ātruma uzņemšanu.

Kā uzlabot motocikla veiktspēju ar vieglāku detaļu palīdzību?

Lai gan samazināts motocikla detaļu svars nepalielinās jaudu, tas spēj veicināt motocikla ātruma uzņemšanu, jo mainās svara un jaudas proporcija.

Parasti, pateicoties to karstumizturībai, oriģinālās detaļas ir izgatavotas no tērauda. ​​Dažādi ražotāji izgatavo un pārdod alumīnija un titāna daļas, kas ir vieglākas un dažreiz arī izturīgākas. Dažādi spoguļi vai neoriģināla izplūdes sistēma sver mazāk, nekā oriģināla, tādēļ ir diezgan viegli samazināt motocikla svaru, izvēloties to aprīkot ar dažādām “tuning” detaļām.