Lucas Oil - produkti ar
pārbaudītu kvalitāti

Kompānija Fient-AB OÜ - oficiālais “Lucas Oil Products” izplatītājs Baltijas valstīs. Piedāvājam augstākās kvalitātes un plaša spektra motoreļļas, transmisiju eļļas, eļļu un degvielu piedevas, kas spēj atrisināt ar eļļošanu saistītās mehāniskās problēmas. Tieši ar to ir pazīstami Lucas Oil Products ASV un visā pasaulē.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES LUCAS OIL?

Atrisina
mehāniskas problēmas
Samazina
degvielas patēriņu
Novērš
detaļu nobraukumu

"LUCAS OIL" DIBINĀTĀJI

Lucas Oil Products kompāniju nodibināja Forrests Lukas un viņa sieva Šarlotte 1989. gadā.

Līdz tam vairāk kā 20 gadus Forrests bija smagās mašīnas šoferis un kopā ar Šarlotti vadīja kravas pārvadājumu biznesu. Rūpējoties par savu autoparku, viņi izjuta nepieciešamību pēc efektīgākiem eļļošanas līdzekļiem un degvielu tehnoloģijām.

Ņemot vērā personisko pieredzi kravas pārvadājumu nozarē, tika nodibināta kompānija Lucas Oil Products ar vienkāršu filozofiju- ražot tikai augstvērtīgākos eļļošanas līdzekļus, kas būs pieejami jebkurā vietā pasaulē.

Aktīvi piedaloties motoru sporta sacensībās kā sponsors komandām, Lucas strauji attīstīja efektīvus eļļošanas produktus ekstrēmu slodžu pārvarēšanai. Vēlāk iegūtā pieredze tika izmantota ielas transporta līdzekļu eļļošanas produktu ražošanā.

Katrai transportu līdzekļu grupai ir sava eļļošanas specifika. Tas ir pamatojums kāpēc Lucas Oil Products piedāvā eļļošanas produktus katrai transporta līdzekļu grupai atsevišķi (vieglajām mašīnām, kravas mašīnām, motocikliem un ūdens transportam). Lucas ir izstrādājis arī augstvērtīgu produktu līniju industriālajai un lauksaimniecības tehnikai.

Forrests Lukas secina:” Mūsu moto - radīt labākos produktus nozarēm, kuras nespēj apmierināt savas vajadzības ar citiem naftas produktiem, un, nešaubieties, lielās naftas pārstrādes kompānijas ir atstājušas daudz vājo vietu. Kopā esam izdarījuši ļoti daudz īsā laikposmā, un mēs esam apņēmušies darīt vēl vairāk”.

SADARBĪBAS PARTNERI